5 Nisan 2012 Perşembe

Yaz yağmuru

                 Bir acı vardır insanın içinde , ansızın gelir , aslında hep ordadır. İnaılmaz eğlendiğiniz bir anda da gelir , tabi caizse ağzınıza sıçılır bir anda , kurtulmazsınız . Güzel başlayan gününüzü kederden alkole vurmuş bir şekilde sonlandırabilirsiniz. Biraz gözleriniz dolar, sonra belki biraz gülümsersiniz ama en son yine dolar o gözler.
                Bütün bu belirtiler ve benzerlerini yaşıyorsanız sizin için üzülüyorum çünkü çok şanssız bir acıya denk gelmişsiniz siz . Şanssızsınız çünkü bu acının her zaman çaresi zaman olamıyor. Zaman çare olsaydı çoktan geçmesi lazımdı . Sizin sorununuzun teşhisini koyuyorum , siz UNUTAMIYORSUNUZ.
               Belki çok şey yaşadınız , belki hiç birşey , belki sadece sosyal medyada biraz sohbet ve bir iki küçük buluşma . Hepsi aynı , unutamıyorsanız hepsi size ansızın bir acı verir , hepsi merhametsizce yıkmaya çalışır dünyanızı . Siz siz olun , unutamamışlıklarınızı keşkelerinizle birleştirmeyin , yok sa o acı ansızın gelmez , her an aklınızda olur..
               Ve bir öneri daha , o kişiyle ve benzeriyle sokakta , cafede , okulda karşılaşmamaya özen gösterin . Gerekirse aynı derse girmeyin .http://www.youtube.com/watch?v=8drWCp854jU
               

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder